کاربر عزیز خوش آمدی
فرآیند خرید بلیط


فدراسیون فوتبال، تنها مرجع فروش بلیت بازی های تیم ملی در ایران است.
مراحل خرید:
خرید و رزرو بلیت خیلی ساده است و کافی است مراحل زیر را انجام دهید:

۱- بعد از مراجعه به صفحه اول از قسمت خرید، بازی مورد نظر را انتخاب و سپس در مرحله بعد از روی نقشه استادیوم سکو مورد نظرتان را انتخاب کنید.
۲- با کلیک بر روی دکمه خرید بلیت وارد صفحه لاگین شده و در صورتی که قبلا ثبت نام کرده باشید نام کاربری و رمز عبور را وارد کرد و یا از طریق لینک ثبت نام وارد این صفحه شده و مشخصات خود شامل نام، ایمیل، شماره تماس (همراه) خود را وارد کنید.

توجه: در صورتیکه شما عضو سایت هستید (قبلا ثبت نام کرده اید) باید ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید و سپس خرید انجام دهید.

۳- بعد از انتخاب مراحل بالا بلافاصله صفحه پرداخت برای شما نمایان خواهد شد. به صفحه بانک (ملت) رفته و با استفاده از کارت بانکی که دارای رمز دوم (رمز اینترنتی) و کد CVV۲ می باشد، مبلغ بلیت را پرداخت نمایید.
۴- پس از پرداخت به سایت بازمی‌گردید و بلیت به شما نشان داده خواهد شد و باید آن را چاپ و به همراه کارت ملی خود به ورزشگاه بیاورید.
رزرو شما در اینجا به پایان رسیده و کافی است قبل از شروع بازی به استادیوم مربوط مراجعه کرده، و با ارایه بلیت خود به همراه کارت ملی به همان سکویی که خودتان انتخاب کرده بودید، مراجعه و از تماشای بازی لذت ببرید.

* در صورتی که هنگام خرید به هر دلیلی مراحل خرید تکمیل نگردید، به این معنی است که خریدی برای شما مربوط به بازی مورد نظرتان ثبت نشده است. مبلغ کسر شده نیز پس از رفع مغایرتهای بانکی ظرف ۲۴ ساعت از سوی بانک به حساب شما برگشت داده میشود. در صورت عدم برگشت مبلغ طی مدت زمان مذکور میبایست تاییدیه بانکی خود را از طریق ایمیل به ticketing@ffiri.ir ارسال فرمایید تا در اسرع وقت مبلغ عودت گردد.

* در صورت بروز مشکل حتما با ایمیل ticketing@ffiri.ir تماس بگیرید.